| mayapop a întrebat:

Am vazut mai demult acum cativa ani buni un film pe HBO parca, despre doua familii care se unesc, femeia avea copii mai mici iar barbatul mai mari, si prima data isi dau intalnire in varful unui deal, imi amintesc cum ii arata pe toti cum urcau, din doua parti diferite ale dealului, tin minte ca se certau familiile intre ele, iar cand au inceput sa se inteleaga se certau baieti si fete din familiile amesteca... Tin minte si o fata care era rockerita si desena pe laptop comics-uri. Stiu ca is putin amestecate "amintirile" mele legate de film dar sper sa va ajutebig grin Un film asemanator adica cu aceeasi tema e Yours Mine Ours dar nu e acelasi filmsad Help pls:d vreau neaparat sa il revad.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......ftin-5893/
1 sau 2. Vezi şi tu! Baftă!

| mayapop explică:

Nu ii astatongue astea le stiu pe ambele... dar in filmul in care zic eu familia se uneste, adica barbatul avea copii si era vaduv sau divortat femeia la fel si s-au unit...

| Th3eo a răspuns:

Mine, yours, ours. e un filme foarte tare l-am vazut acum cateva luni.

| mayapop explică:

Pai am zis ca nu e acela doar ca are aceeasi tematongue dar difera putin...sad