| Alin_Birsan_1998 a întrebat:

Am vazut mai demult parca pe protv un film cu un om care mergea pe strada si a fost udat cu acid sau i-a dat cu spray paralizant nu mai stiu bine si el face un fel de pact cu un demon care ii da un toiag ..cand atingea toiagu el vedea dar in schimb facea ce zicea demonu ala ...repede cu raspuunsuri ca dau funda!

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Spawn 1997 probabil imi aduc aminte de un pact in acel film dar nu stiu daca e filmul tau