| caNabiis a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu un baiat care la inceputul filmului s-a dus la magazinul de jucarii pe skateboard. Nu mai stiu ce s-a intamplat si a ajuns intr-o lume a jucariilor. Poate cineva sa imi spuna cum se numeste? Dau funda plizzzzz

1 răspuns:
| AndreyYoX a răspuns:

Vai si eu l-am vazut si si eu vreau sa aflu a fost dar pe Cartoonnetwork si se numea razboinicul de jucarie dar nu cred ca il gasesti undeva eu nu l-am gasit si cat l-am cautat daca il gasesti sami spui pls!