| kimNARI2000 a întrebat:

Am vazut mai demult un film dar nu mai stiu cum se numeste. Era cu niste "troli" (nu stiu exact ce erau) care voiau sa prinda niste copii, iar acei copii se ascundeau intr-o casa care era protejata de un scut magic. "Trolii" reusesc sa distruga scutul si sa intre in casa. Iar la sfarsit copii au invins acei "troli".
Doar atat imi amintesc din film. Daca stie cineva la ce film ma refer va rog sa imi apuneti denumirea lui.

Răspuns Câştigător
| luui a răspuns:

Cronicile Spiderwick

1 răspuns:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Miss Peregrine's home for peculiar children 2016, vizionare placuta!