| cooooooookie a întrebat:

Am vazut mai demult un film la televizor, parca pe protv.Era cu o persoana care suferea de dubla personalitate..nici nu mai stiu exact cum se desfasoara actiunea.Nu aveti vreo idee cum se numea filmul? Imi pare rau ca nu stiu mai multe detalii.Dau fundita

5 răspunsuri:
| TwlGirl a răspuns:

Nu stiu filmul, dar iti pot recomanda un serial tare bun despre o femeie ce are mai multe personalitati "United State of Tara", e foarte bun serialul. Cat despre film, nu stii cam ora si ziua cand l-ai vizionat sau orice alt detaliu, poate reusim sa iti dam un raspuns. happy

| aladinbeci a răspuns:

Intr-adevar, ai dat foarte putine detalii. Nu e exclus sa te referi la filmul The Lost Angel(2004), cu Alison Eastwood, dar daca nu stii cum se desfasoara actiunea, mai mult nu stiu ce sa-ti zic. Daca ai fi dat mai multe detalii... Bafta!

| Agenta004 a răspuns:

The rommate?

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Era un film de comedie sau de drama? Eu stiu un film cu Jim Carrey in care el sufera de dubla personalitate (este de comedie), filmul se numeste Me, myself and Irene. Sper ca te-am ajutat.

| cooooooookie explică:

Genul filmului era drama.