| kla00 a întrebat:

Am vazut mai demult un film pe protv, erau 2 femei, care or facut accident, in fine, si inainte arata despre ele, era una care avea si un copil, divortase parca, si nici nu prea avea bani, iar cealalta, era una blonda, care era destul de bogata, in fine, si inainte de acident sor intalnit, nu mai stiu cum, si aia blonda tot zicea ca cealalta vroia sa o omoare, in fine, daca stiti care este filmul, cum se numeste.

2 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

E super filmul il stiu! Nu mai situ cum ii zice dar daca afli sa imi zici si mie te rog mult!

| kla00 explică:

Nu stii macar ce actori or jucat?