| Zaho a întrebat:

Am vazut o data un film si nu mai stiu cum se numeste. Daca sunteti draguti sa ma ajutati v-as fi foarte recunoscatoare. Era vorba de mai multi liceeni care fusesera pedepsiti sa stea dupa ore. Erau 5 elevi: o fata roscata (dupa cate imi amintesc) de bani gata, un sportiv care era obligat de tatal lui sa faca sport (era blond), un baiat cu adevarat destept si caruia ii placea sa invete, un deligvent cu parul ondulat care dupa aia s-a indragostit de roscata(dar si roscata s-a indragostit de el) si o fata foarte ciudata(despre ea nu am multe de spus). Domnul director le daduse sa faca un referat ( nu mai stiu exact pentru ce) iar deligventul intra in foarte multe probleme, una dintre acestea a fost cauzata de ceilalti colegi iar el ia salvat. Filmul este destul de vechi! Va rog sa ma ajutati cat mai repede. Dau funda celui sau celei care imi raspunde cel mai repede si corect. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

The Breakfast Club!

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu cumva este un desen animat? Adica nu desen, este film, dar pentru copii si adolescenti! L-au dat pe Disney Channel parca. Lemonade Mouth nu happy? Fundita? Te rog! Mersi!

| AnnyXoxo a răspuns:

Liceenii - Extemporal la Dirigentie (1987) -> Doar asat`l stiu, care poate semana cat de cat cu al tau. Nu stiu daca e bun sau nu.