| Marrryyyy a întrebat:

Am vazut un film mai demult. era cu o tipa care a scris niste numere pe o foaie ce prevesteau toate dezastrele si a fost ingropata intr-o capsula a timpului si peste 50 de ani a gasit-o unu si a realizat ca toti erau pe moarte.stiti cum se numeste. dau fundoiiii

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Knowing(cu nicholas cage)-l-am vazut de curand... uite link-ul cu el online:http://www.filmegratisonline.ro/2010/03/20/knowing-2009/ funda? plsss

2 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Ce povestesti tu acum seamana cu povestea filmului Knowing. sper sa nu gresesc.:*:*. vizionare placuta in caz ca am nimerit filmul:*:*:*

| petra1999 a răspuns:

Filmul se numeste "Numere Fatale"