| InvisibleBlack a întrebat:

Am vazut un film mai demult, nu imi aduc aminte cum se numea asa ca va rog sa ma ajutati, tin minte ca era vorba in mare despre ceata care cuprinsese un oras sau ceva de genul asta m si un grup de oameni au ramas blocati intr-un magazin pentru ca nu avea voie sa iasa, si de atunci a inceput horror, adica, au trimis o fata afara si s`a intors numai jumatate din ea. si tot felul de monstii aparea, gen scorpioni care zboara si paienjeni mutanti. si altele. Dar eu nu am reusit sa vad pana la capat filmul si chiar mi s`a parut interesant deci sa imi dati va rog cum se numeste sau link unde il pot vedea, multumesc anticipat ^^ happy

Răspuns Câştigător
| casablanca40 a răspuns:

The mist

1 răspuns:
| sebysebyca a răspuns:

TOATE PANZELE SUS! il poti vedea la televizor pe diadonala hd