| iuliiulik a întrebat:

Am vazut un film undeva prin anii 2003-2004, nu tin minte exact. Era un film erotic. În film era vorba de o tipa care se culca cu multi băieți dar nu voia să se culce cu un tip care o plăcea. Imi aduc aminte de o scenă din film cand ea se antrena la golf, Și a venit si el in spatele ei iar ea a inceput sa se aplece si sa se frece de el. Tipul face un obiectiv din a se culci cu ea si din cate imi amintesc reușește. O altă tipa pleaca intr o excursie cu un tip si incepe sa faca sex cu acel tip in timp ce vorbea cu iubitul ei la telefon. Are cineva idee ce film este? multumesc

3 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Dacă îți amintești măcar un actor din film poți să găsești filmul pe imdb.com

| DumitruS a răspuns:

Nu e film boss, e viata happy