| Coco_3708 a întrebat:

am un film in minte si nu imi mai aduc aminte cum se numeste dar stiu ca era vorbea de niste elevi plecati in Italia, si o tipa se indragosteste de italian si se preface bolnava in fata profesoarei ca sa ramana in hotel sa se poata intalnii cu tipul acela si isi incalzeste fruntea cu feonul. mai tine minte cineva cum se numea filmul? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Lizzie McGuire Movie" (2003) cu Hilary Duff și Adam Lamberg.
http://www.youtube.com/watch?v=eIm8g4IA_1Y
Seară faină!

1 răspuns:
| 06012000 a răspuns:

"The Lizzie McGuire" cu Hilary duff