| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

Am vz un film dar nu l-am vazut pe tot era cu hilary duff si era asa o cantareata care seamana cu pers. lui hilary si canta in locul ei. ma puteti ajuta sa il gasesc sa il vad pe tot va rooog.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Lizzie McGuire Movie(2003)-Pop Star Lizzie McGuire? Hillary Duff joacă dublu rol,(dacă asta vrei să spui prin "cântăreaţă care seamănă cu Hillary Duff"),Lizzie McGuire/Isabella Parigi, vedetă italiană, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=eIm8g4IA_1Y

2 răspunsuri:
| alina_2722 a răspuns:

Buna! Cred ca acesta este filmul: The Lizzie McGuire Movie.

| Secretgirl_3430 a răspuns:

S-ar putea sa fie "Raise your voice" big grin