| anonim_4396 a întrebat:

Apropo de prostie si politicieni.Ati vazut filmul Idiocracy? Daca va uitati cer o parere

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

E un film bun.Chiar am râs copios la unele faze. Însă,filmul este înfricoşător ca idee,adică te face să îţi pui întrebarea "Oare chiar aşa de rău va fi?",pentru simplu fapt că este prezentată o viziune nu prea optimistă,care zdruncină din temelii ideea că, în viitor, omenirea va fi mai luminată. Totuşi, rămânem cu speranţa că nu va fi aşa.
Baftă şi numai bine!

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Interesant.O sa ma uit happy

| cld2011 a răspuns:

E foarte bun filmul si imi place mai ales cum incepe. Trist dar adevarat sad