| ALM2000RO a întrebat:

Are cineva informații oficiale despre perioada lansării sezonului 6 din MIRACULOS: BUBURUZA ȘI MOTAN NOIR la nivel internațional/european (deci în engleză deocamdată - nu mă refer la când se va dubla în ro)?
Dar despre o eventuală perioadă estimată pentru derularea sezonului 6 integral, pe televiziunile din Europa (deci tot în engleză deocamdată - sau în franceză / portugheză, dacă apar primele subtitrări)?
N-am găsit încă nimic despre sez 6 (mă refer la informații de-ale lor, oficiale).
Mi-ați putea, de asemenea, indica o pagină de Facebook / un cont de Instagram / un canal de Youtube / o adresă de mail etc. prin care să pot lua legătura cu cineva din echipa de producție / animație / regie etc. (sau din companiile producătoare), vă rog frumos (info despre cine sunt aceste persoane și companii sunt pe pagina de Wiki unde se prezintă serialul, dar nu și alte detalii)?
Mulțumesc!
happy big grin

Răspuns Câştigător
| Ganderoaica a răspuns:

Au și Telegram. incearca acum https://miraculous.to/en/

4 răspunsuri:
| Ganderoaica a răspuns:

Toamna. https://miraculous.to/en/, e bun site-ul; gasesti de toate.

| ALM2000RO explică (pentru Ganderoaica):

Nu funcționează site-ul...file not found sad

| Ganderoaica a răspuns (pentru ALM2000RO):

Au și Telegram. incearca acum https://miraculous.to/en/

| eeuuuu1 a răspuns:

Sezonul 6 se va lansa în 2024, în toamna din câte știu. Îți recomand pe insta ladybug. official._0, și sa intri în canalul de difuzre, se dau multe info acolo

| Ganderoaica a răspuns (pentru eeuuuu1):

S-a lansat doar episodul cu eroii răi care seamănă un pic cu Buburuză și Motan Noir - Paris: Tales of Shadybug and Claw Noir.