| kiss100 a întrebat:

Are cineva vreo ideee de film?

Răspuns Câştigător
| Aleeeexandra a răspuns:

Death at a Funeral (2010) - comedie

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Desigur că am. Vrei ceva Horror? Dacă da, asta e specialitatea mea. Iar dacă vrei să te sperii uită-te seara, nu pe la 3 PM. happy
Aşa, îţi recomand "The Grudge" toate părţile. Este un film destul de bun.
"The Shutter (2004)". Nu l-am văzut, dar am de gând să-l văd când am timp.
"The Apparition (2012)". Un film făcut recent în 2012, am văzut trailerul, şi seamănă puţin cu "The Grudge", mie una îmi place.

| Reek54 a răspuns:

Idee de film?, adica daca am vreo idee sa creez un film?, sau daca am sa-ti recomand vreun film?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Dictator
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Quarantine
Dream House

| MrFlavyus a răspuns:

Yhe Watch

| Onyajutatoarea a răspuns:

Păi eu m-am uitat recent la un film numit,, Numere fatale''..Este extraordinarlove struckIncearcă-l:*

| Lussi a răspuns:

Twilight
The legend of Bloody Mary
Comedi.
poti cauta filme online pe diferite situri :* happy