| Claudiuuuu a întrebat:

Aria (Lucy Hale) din serialul Pretty little Liars va ramane cu profesorul de engleza pe parcursul intregului sezon?

4 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Eu cred că nu vor rămâne împreună! Probabil Aria se va îndrăgosti de chitarisul acela. Oricum, sigur vor exista discuţii între ei 2. Dar orice este posibil.
Xoxo.

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Stii ceva ce noi nu stim? cred ca o lalaiesc ca si pana acum. doar toate fetele au un secret (Aria nu face exceptie) si pe toate ca prietene le leaga un alt mister. nu stiu ce alt secret ar putea ascunde de fete decat o idila ca un profesor (a, si adulterul tatalui ei fata de mama ei, descoperit apoi). de ce nu le spune prietenelor. oricum l a cunoscut inainte de inceperea scolii. de ce ii e teama? ca o vor judeca? faptul ca emily isi ascundea sentimentele mi se pare mai de condamnat decat rel ca un prof. vad ca esti baiat. nu stiam ca serialul are si baieti ca fani.

| Abb a răspuns:

Si u te uiti la serialul astalove struck.imi spui te rog pe ce site t uiti tu. mie nu mi mai merge de la ep 6.(nu am mozilla instalat). am cautat mai multe site. uri si nu am gasit.mersi.happy

| Ancutza_5578 a răspuns:

@ curaj incearca pe siteul www.topfilmeonline.com :)