| AmmAn a întrebat:

Arrow sau Game of Thrones?

Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Game of Thrones. Si iti zic si de ce; pentru ca este un serial TV fantastic. Serialul cuprinde o serie de povesti despre cateva familii nobile care se lupta pentru a ajunge la conducerea tinutului fictiv Westeros.
Game of Thrones este mai mult decat o fictiune literara este o poveste despre lideri, succes si esec.
Cred ca e destul ce ti-am spus, si crede-ma ca e un serial beton ca sa zic asa. Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Lucică1998 a răspuns:

Nu înțeleg de ce ar trebui sa alegi, amândouă sunt foarte faine si merita văzute.

| SabinaQueen a răspuns:

Game of Thrones