| lidix a întrebat:

A vazut cineva serialele Vikings, Arrow, Game of thrones? ce parere aveti? si cam despre ce sunt? big grin

Răspuns Câştigător
| dimdem a răspuns:

Daca te intereseaza astea poate te-ar interesa si Grimm. happy
Arrow mie imi cam aduce a super-eroi si chestii. Nu prea imi place. Am vazut cateva episoade pentru ca se uita maica-mea prin casa, dar plotul mi se pare cam stupid si prost-facut. In plus mi s-a parut 'silly' cand ala isi pune o masca peste ochi (sau parca chiar doar se machiaza lol) si familia lui nu il recunoaste si chestii. Mda. Eu nu m-as uita.

Sunt fan Game of Thrones in schimb. Desi am inteles de la cei care au citit cartile ca serialul a fost realizat diferit in multe feluri fata de ce era scris in carti, el este facut impreuna cu autorul (care inca mai scrie cartile) si foarte bine facut. Povestea extrem de bine dezolvatata si complexa, interesanta foc si foarte bine jucat. Personaje interesante, diverse si neasteptate. Il recomand mult.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Game of thrones e cel mai bun serial pe care l-am vazut pana acum.

| musiiic a răspuns:

Arrow îmi place cel mai mult. E mai modern. E genul filmului cu super-erou.

Celelalte două, deşi sunt ridicate în slăvi, nu m-au cucerit.