| IonutValeriu a întrebat:

As dori filme sau seriale in urmatoarele genuri:

Oameni care controleaza lumea in secret, masoni mai exact, iluminatii

Filme/seriale de genul lui matrix cu simularea vietii, etc

Filme/seriale despre cum s-a distrus pamantul iar apoi au coborat oamenii din spatiu sau de pe alte planete inapoi pe el (in afara de the 100)

Filme in care tehnologia este extrem de avansata si se pot face foarte multe, cum ar fi nemurirea etc

Orice film/serial care se incadreaza aici este bine venit, dau funda!

2 răspunsuri:
| Amethyst01 a răspuns:

Dark, Altered Carbon, Raised by Wolves.

| PetraMath a răspuns:

"Manifest - Destinația " e ceva wow și "Povestea slujitoarei" e interesant.