| EuAlaStrain a întrebat:

Buna!
As vrea sa-mi spuneti si mie niste filme/seriale unde sunt copii/tineri care sunt foarte buni la cucerit fete. Nu stiu cum sa ma exprim ca sa intelegeti dar as vrea sa fie un film cu adolescenti in care unul sa stie sa cucereasca ce fata vrea. Orice film/serial care se incadreaza cat de cat in ceea ce am descris eu e perfect. Dau funda. Sa aveti o zii buna. >big grin

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Gossip Girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele sunt filme, realitatea e trista rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la "crazy stupid love".
Exact despre asta e vorba, un tip cool il invata pe un altul cum sa cucereasca femei ca sa ii faca in ciuda sotiei sale care l-a inselat laughingwinking

| Anonnnnimus a răspuns:

PFFF uita-te la 90210 si one tree hill(aici o sa asesti ceea ce cauti... laughing )

| razzviy a răspuns:

American pie rolling on the floor ii un adevarat model in ale cuceririlor de fete rolling on the floor

| EuAlaStrain explică (pentru razzviy):

Foarte inteligent, ce sa zicbatting eyelashes

| OmSinguratic a răspuns:

Esti gagicar?