| Ancutsa28 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti si mie o lista cu filme de dragoste, cele mai triste pe care le stitit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Papucinii a răspuns:

A walk to remember, If Only, Remember Me, The Notebook, Love Story(este carte), Apa pentru elefanti(gasesti si carte), Titanic, The Piano(nu e de dragoste dar e superb), Soţia călătorului în timp, Memoriile unei Gheise si mai sunt.Cauta si pe Google, sunt sigura ca vei gasi ceva.

3 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Dear John
Eternal Sunshine of Spotless Mind
Remember me
Leap Year

| ζøvع a răspuns:

P.S. I love you...:X:X:X:X
daca nu vezi acest fil atn inseamna ca ai trait degeaba...nu evita, si uitat-te la film.