| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa urmaresc seriale gen actiune, sf, supereroi am vazut deja : Arrow The Flash Iron Fist DareDevil Dc Legends of Tomorrow Luke Chage Shadow Hunters. Puteti sa imi dati exemple de seriale ca acestea? poate si cateva horror

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Titans, The Punisher, Haunting of Hill House

| Rednmi a răspuns:

Mie mi-au placut mult supernatural si the walking dead :p

| Ioaaaaaaana12 a răspuns:

Recomand The 100, Supergirl, Marvel's runaways, Wynonna earp, Sense8 si mai horror, the hauting of hill house

| Alex060 a răspuns:

Personal îți recomand Game Of Thron toate sezoanele, este foarte interesant.Ai aventura, drama, iubire si sex. Fallow pe insta @alex. spn1 daca ti-am fost de ajutor.

| ACAndrei a răspuns (pentru Alex060):

Multumesc de raspuns o sa ma uit la serial si o sa declar persoana care m-a ajutat