| FreakyChucky a întrebat:

As dori un site cu glume sau video`uri haioase... fundita

Răspuns Câştigător
| DalyDanyOana a răspuns:

Pai ti-asi recomanda siteul..ilariant.ro

7 răspunsuri:
| zuzuzic a răspuns:

Buna! Daca nu te deranjeaza engleza, incearca www.hugelol.com. Mi-am petrecut zile intregi acolo :)

| Seby90 a răspuns:

Sunt mai multe.

Ar fi tumblr, dar ai o multitudine de lucruri de facut si triat pana ajungi la contentul bun.

Ar fi 4chan, dar acolo trebuie sa stii sa cauti.

9gag, e cel mai simplu.

Creativemonkeyz, sincer, pentru niste romani, sunt epici.

Ai putea urmari si niste filme clasice cu un umor britanic ridicat, filme facute de rowan atkinson, hugh laurie sau monty python.

Ai putea incerca si stand up comedy daca ai rabdare si esti pe aceiasi unda.
http://www.youtube.com/watch?v=ytTVFwoTZHY Robin williams is like a god.
Sau jef dunham, sau poate chiar Carlos mencia.
Dar pentru toate astea trebuie sa te califici bine la partea de engleza.

Sper sa fi fost de ajutor, o seara buna.
Daca revii cu un comentariu cu ce iti place sau ce te bine dispune ai putea sa imi spui si poate mai gasesc ceva ce te-ar face sa razi.

O seara buna.

| Iulian922 a răspuns:

Mihai Eminescu - scrisoarea 3 parodie trilulilu

| ady13boss_9568 a răspuns:

Cauta pe google bancuri cu Chuck Norris sau pe YouTube cauta doza de has e super

| Litovoi a răspuns:

Http://9gag.com/
Daca stii putina engleza o sa te descurci:)