| cristincicc a întrebat:

As vrea ceva filme despre colegii, scoli, adolescenti, dragoste...

multumesc :*

Răspuns Câştigător
| clausweet a răspuns:

Uite ce filme mi-au placut mie cel mai mult si m-au impresionat: twilight, step up, keith, fashion, the notebook, a walk to remember, mean girls, charlie st cloud, remember me, cinderella story, easy a, bring it on...etcwinking :p

2 răspunsuri:
| dan93nba a răspuns:

Pai cea mai cunoscuta serie cu s despre adolescenti este seria american pie, dupa aceea sunt multe filme bune si faine.Cum ar fi college trip, fired up, astea imi plac mie mai sunt unele dar acum imi scapa sper ca te-am ajutat

| dana_2309 a răspuns:

Физика или химия super serialu''