| IULIASCUMPY a întrebat:

As vrea niste exemple de filme horror si de comede. Funda pentru cele mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| RoseMari23 a răspuns:

HORROR : "the unborn"; "the grudge "; "drag me to hell"; "one missed call";"orphan"; "silent hill" si COMEDII : "the hangover"; "grown ups "; "little man "; "death at the funeral "; "when in rome ";"mean girls";"american pie";"cruel intentions". Sper sa iti placa, vizionare placuta :*

3 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Horror:The Grudge, The Grudge 2, The Grudge 3, Skeleton Crew Comedie:Norbit,American Pie(toata seria),MILF si ambele genuri combinate:Scary Movie, Scary Movie 2, Scary Movie 3, Scary Movie 4

| gabrielutzu a răspuns:

Da de ce vrei asa ceva? Vrei intai sa te scuture Sat.a si dupa aia sa razi ca pr...ta? Succes atunci.

| tigrio a răspuns:

Iti dau eu horor: cele 13 fantome, dracula 3 mostenirea iar comedie:garcea si oltenii, singur acasa 1, 2, 3 si 4 si cam ata