| DiannaDia a întrebat:

As vrea sa fac comanda de cartile "amurg" "Luna noua""eclipsa""zori de zi" ce site credeti ca ar fi cel mai bun? dar volumul 5 se pune pe piata? se cheama Midnight Sun? funda!

Răspuns Câştigător
| viper1720 a răspuns:

Http://www.librarie.net/cautare-rezultate.php?t=amurg de aici cred ca e fb.sunt de incredere, si eu am comandat niste carti de aici... sper ca am fost de ajutor:*

1 răspuns:
| laura23 a răspuns:

De ce nu mergi la biblioteca? eu de acolo le-am luat ( pe rand, nu ti le da pe toate odata ) si nu am mai dat bani pe ele big grin