| Daria1023 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste melodia cantata de Dorian Popa intr-unul din ultimele episoade din O noua viata. Era ceva cu dreaming that's all i got my soul is bleeding

6 răspunsuri:
| Stefan_Alexandru_1987 a răspuns:

Dorian Popa - Mirror
Cauta asa pe youtube. Dar sa stii ca e un cover, nu e melodia lor.

| MasterGoldX a răspuns:

Din cate am inteles din diferite surse, ar fi o piesa proprie cantata de Dorian Popa si se numeste Dreamin' ori Dreaming. am cautat-o si supa versuri si cu diferite programe si n-am gasit-o. probabil c-o sa-i faca si un videoclip din ce am inteles de la ceilaltii. cel mai probabil sa fie asa.

| Claudia_Clau_1999 a răspuns:

Se numeşte Dreaming. :]

| paceandlove a răspuns:

Se numeste wonder :* cauta asa e funda?

| byaxd a răspuns:

Se numeste Wonder. beb3l1Q_3DA