| alexyno a întrebat:

As vrea sa vad filmele din seria "saga amurg", dar nu stiu in ce ordine au aparut.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Blair24 a răspuns:

Iata ordinea exact ca si la carti-1)Amurg-Twilight; 2)Luna Noua-New moon 3)Eclipsa-Eclipse 4)Breaking dawn-part one-zori de zi partea intai. Urmeaza annul acesta prin toamna si cea de a doua parte a filmului care se va numi breking dawn part 2 si care va fi si ultimul film ce va incheia seria Amurg. Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| Ciudatu a răspuns:

1. Amurg 2.Luna Noua 3. Eclipsa 4. Zori de zi ( part I ) si urmeaza sa apara si partea a II-a