| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vad toate sezoanele din Naruto,dar nu Shipudden.Am ramas sa vad de la episodul 26, dar din pacate nu mai gasesc un site ...idei?

Răspuns Câştigător
| Sader a răspuns:

Eu am terminat seria naruto acum ceva timp si naruto shippuden. Iti recoman ca site pentru a te uita la anime "deseneanime.ro". Eu aici ma uit la anime si tot ce am cautat am gasit pe acest site. Daca nu, poti incerca animekage/kissanime sau cauta pe google "naruto ep X rosub".

1 răspuns:
| YuuChan a răspuns:

Verifica daca e pe Anime G si/ Anime Kage.