| Extr3meLife a întrebat:

*Atentie, nu cititi daca mancati ca s-ar putea sa vi se faca greata* Bai, numai mie mi se intampla chestia asta? De exemplu pot sa ma uit la 10 filme in 2 zile si sa nu mananc nimic in timpul lor (eu de obicei imi iau ceva de mancare cand ma uit la un film ca asa m-am invatat) si sa nu se intample nimic gretos in film, dar cum mi-am luat ceva de mancare si am pornit un film nou, ca prin magie, fix din primele 10-15 min trebuie sa se intample ceva gretos, poate sa vomite cineva, sa isi scoata cineva mucii din nas, nu stiu, dar de fiecare data cand imi iau ceva de mancare si ma bag la un film nu exista sa nu se intample ceva gretos fix de la inceputul filmului, cand nu mananc nimic e totul chill cand ma uit la filme.I se mai intampla cuiva? laughing

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da, e cam ca la mine, cand ajung acasa si dau sa trec strada pe bicicleta pentru a intra in curte. Strada principala de sat la 20 de km de Bucuresti. In mod normal, seara rar trec masini, si si mai rar se intampla sa treaca una care sa ma faca sa frinez, altfel ma bag in fata ei. Ei bine, trei seri la rind au venit masini, ma uitam in spate sa vad daca vine ceva, ca sa pot traversa soseaua in siguranta, si, culmea, era cate o masina chiar in spatele meu. Mai apoi, pentru ca mi s-a parut foarte ciudat, am fost atent in urmatoarele zile si in 12 din 15 s-a intimplat acelasi lucru, o data chiar pe la 12 noaptea, am intilnit pe o portiune de 12 km doar doua masini (pe la ora aia soseaua e pustie), a doua fiind cea din spatele meu cand am ajuns acasa! Am stat si m-am gindit, ce sansa e sa se intimple asa? In mod normal, statistic vorbind, sa fie o masina in dreptul meu incit sa dea peste mine daca trec strada, in ani de zile de mers cu bicicleta, e undeva de 1 la 30, daca nu mai mult. De ce in acea perioada a fost de 12 la 15, nu voi stii probabil niciodata. Dar lucru normal nu a fost. Si interesant e ca au venit doar din spate. Niciuna din fata, dar e adevarat ca circulatia catre oras e foarte redusa seara, dar asta nu inseamna ca in mod normal nu intilnesc si din acea parte masini.

Bula
| Bula a răspuns:

Apasa butonul de oprire iainte sa mananci! tongue

| Brizbriz a răspuns:

La mine e cu scaun, cum joc PUGB, trebuie sa merg la WC
chiar il folosesc pe post de laxativ
pe bune, nici o gluma, si nu stiu de ce, banuiesc, ca are de a face cu, concentrarea, dar mi s-a intamplat sa TREBUIASCA sa ascund caracterul intr-un colt, ca sa merg la wc

| 1997onur a răspuns:

-_-

| RobertMit a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva laughing)
Nu mi se face greata cand mananc si vad chestii scarboase