| CopilașTembel a întrebat:

Voi ce mancati de obicei la scoala? Idei ca nu prea stiu sa mananc la scoala. tongue

Răspuns Câştigător
| zuziOoO a răspuns:

Pai kubeti, bake rolls, loto, placinte cumparate de la patiserie, cornuri cu ciocolata, chipsuri, inghetata, viva, ola, hamburger, papita, jeleuri(astea nu tin de foame)etc sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Macaroane cu ciuperci,
yami!

| Ebsghjs a răspuns:

Sandwich sau placinta.

| Lovelyix a răspuns:

Sandvis, covrigei vanilati, mere (2), biscuiti, ou fiertwinking.
Deci poti incerca si tu ceva de aici! happy

| foxsilver a răspuns:

Sa nu faci prostia sa-ti iei sarmale!laughing

| Burondo a răspuns:

Pai. la scola iti iei cv d ela fast food sau de la un butic dala... de la fastfood iti poti lua shaorma kebab cartofi prajiti si alte.chestioare...
sau la mine la scoala noi mai mult mancam inghetate... big grin

| Blu3Li0n a răspuns:

Pai..la scoala ai putea manca un corn depinde daca iti place si un sandvish..de obicei de astea se mananca laa scoala.big grin

| RoxanaAnomis a răspuns:

Sandwich-uri...