| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul Black Swan? Cum vi s-a parut? Eu acum jumatate de ora l-am vazut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In pofida faptului ca actori au fost remarcabili si stilui filmului foarte bun misa parut un film de nota 5 pentru ca nu a explicat concret toate cele intamplate...
Ps : ai vazut si tu filmul te rog sa imi spui si mie cine a injunghiato pe actritza la sfarsit si ce si-a scos singura din umar laughing

2 răspunsuri:
| StillLoveU a răspuns:

Deci sa fiu sincera pentru toata reclama pe care au facut-o pentru el am fost foarte dezamagita. am fost nevoita sa il vad de 2 ori sa il inteleg. deci sincer nu as mai vrea sa il vad si a 3 a oara nu m-a captivat atat de tare p cat am sperat.

| DenizaVonDe a răspuns:

A fost taaaareeee! ultra tare!