| DeeaDiDi123 a întrebat:

Ati vazut filmul Eternals?
L-as vedea diseara si nu stiu daca merita timpul.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este un film ca... oricare altul. Daca vrei sa mai legi din lucruri prin MCU, atunci poti sa te uiti. Dar doar pentru atat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Eu inca nu l-am vazut big grin

| Wr3nch a răspuns:

E parte din MCU dar nu prea are personaje cunoscute. Merita doar daca vrei sa fi la curent cu tot universul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok

| Claudia10girl a răspuns:

Nu e cine stie ce film

| Blueeyy a răspuns:

Tocmai ce l-am vazut si eu acum 20 de minute.
Pot sa spun din tot sufletul ca este CEL. MAI. PROST. FILM. din MCU

| Claudia10girl a răspuns (pentru Blueeyy):

L-ai vazut calitate HD sau la cinema?

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Da! Frumoasa animatie. Mi-au placut cateii. Doamna aia cu tigara lunga e cam rea, am lacramat, dar nu mai stiu cand, daca la inceput sau la final.