| mastadont a întrebat:

Ați văzut filmul Mortal Kombat 2021? Ce părere aveți despre el?
Mă gândeam să-l vizionez azi, după trailer pare a fi foarte ok.
https://www.youtube.com/watch?v=-BQPKD7eozY

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, chiar este ok. Vizualizare placuta.

Acum ca parere, pe care nu trebuie sa o citesti inainte, poate dupa...
Se cam lungeste putin, ce e drept, dar actiunea (nu la fel de brutala ca in ultima animatie cu Scorpion) este buna, insa poate o sa iti para prea mult sange.
Sa nu uitam de actorul Joe Taslim si de restul de filme in care a jucat. Sau ce a facut pe acolo big grin

| Invictusman a răspuns:

Diseară ma voi uita. acest film împreună cu,, Godzilla vs Kong " cred ca sunt cele mai bune filme ale anului, pacat ca nu pot fi vizionate la cinema.
De câteva luni bune tot aștept acest film.
Majoritatea filmelor mi au lăsat un gust amar, mai acel cele horror, parca sunt desene și nu au nimic original, totul e previzibil.