| okokokokokok a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitul serialului "Mortal Kombat : Conquest"?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Sfarsitul serialului mi se pare cam nefericit. In majoritatea Seriilor si episoadelor mortal kombat cei buni castiga? In ultimul episod de la Conquest Shao Khan ii omoara pe toti, ii extermina si pe cei buni si pe cei rai care erau de partea lui sau sljitorii lui. La final se bate cu Raiden si culmea ifrange si il invinge pe raiden. Serialul este interesant dar mai mult mi-au lacut filmele artistice.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Mersi pentru funda charlie sheen
Bloondine este o pitipoanca EMO care nu stie cu ce se mananca Mortal Kombat.
Cred ca se arde in cret dupa felul cum iti raspunde.

| okokokokokok explică (pentru BBJHHRUGs):

Cu placere, useri ca tine sa tot fie laughing)

4 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

TPU este un site in care oamenii pun intrebari la care chiar au nevoie de raspuns happy nu mai pune intrebari de genu` asta daca nu vrei advertisment de la admini. finalu - neasteptat

| okokokokokok explică (pentru Gamerita):

Am dreptul sa pun ce fel de intrebari vreau eu.
Si ma rog, ce pui tu raspunsuri care nu au nici o legatura cu intrebarea?