| TeenageGirl a întrebat:

Ati vazut prmul ep dinsez doi Vampire Diaries! u da este super tare? Voi ce ziceti

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Este bestialove struck dar saracul Damonlove struck cum naiba ama2 l-au iubit si il iubesc numa pe Stefan, doar Damon e asa o bunaciunehee hee

| ForbiddenLove a răspuns:

E superbb:X:X:X... mi-o placut la nebunie.Imi pare rau pentru Damon. El chiar o iubeste pe Elena.Saracu o fost ranit de singurele fete pe care le-o iubit.Amandoua au spus ca intotdeauna o sa fie Stefan! Dar a facut o mare prostie iar acum Elena il uraste cryingcrying. Life Sucks in filmu asta (mai ales pentru Damon). Cat despre Caroline...nu cred ca o omorato.Cred ca mai avea sangele lui Damon deci asta inseamna ca o sa se intoarca! Abia astept episodul 2!

| TeenageGirl explică:

Oare katherine a omorato pe caroline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Alice mie since mi-a placut cat de cat nu mi-au placut SF-eurile da in rest mi-a placut pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. l-am vazut pe vplay. super. ma intreb ce vrea Katherine de fapt. si mi-e mila de Daemon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a omorat-o. Cred ca o transforma in vampir deoarece i-a spus sa-i trimita Elenei un msg.

| alexandrusincu a răspuns:

E super tare