| Elide a întrebat:

Ati vazut serialul Merlin cap coada? Eu l.am terminat aseara si mi s-a parut cel maI frumos serial dupa tvd,dar este foarte trist ca Arthur a murit, oaee vor mai fii seriale atat de frumoase mi.a enorm si Legenda cautatorului, voua ce seriale va plac? As vrea sa incep ma uit la un serial Fratii Grimm l.a vazut cineva?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândeam să mă uit si eu la Merlin, dar dacă il compari cu Tvd, mai bine nu.

| Elide explică (pentru anonim_4396):

Nu.ti place tvd? Voiam sa spun ca cel mai mult mi.a plăcut tvd ca si serial și Merlin e al doilea in preferințele mele nicidecum nu le compara sunt total diferite dar uita.te nu o sa.ti para rău!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elide):

Probabil c-o să-mi pară, nu-mi plac serialele pentru adolescenti.

| Elide explică (pentru anonim_4396):

Mă rog. daca vei urmării primul episod vei știi ce să faci pe urma dacă îți va plăcea vei urmării in continuare daca nu nu!

| Sn4k3 a răspuns:

Ma uitam la Merlin la TV, pe Axn Black parca, si stiu ca-mi placea, poate o sa continui sa ma uit pana la sfarsit si Legenda cautatorului cateva episoade (imi plac serialele de aventura), doar ca nu prea m-a atras actiunea.
Alte seriale :
Lost
The Librarians - dupa seria The Librarian (1-3)
Warehouse 13
Sleepy Hollow
Hooten & the Lady
Off The Map
The River
Reaper
Game of Thrones
Sherlock
The Mentalist
Hawaii 5.0
Lucifer
Primele 4 seamana cu astea, restul poti sa le incerci, depinde de ce gen de seriale iti plac.

| Elide explică (pentru Sn4k3):

As vrea Game of Thrones, l.ai urmărit merita sa te uiți? Apar și dragoni prin serial? laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru Elide):

Merita, e foarte bun serialul. Se intampla mereu ceva ce nu te astepti, astept acum sezonul 7. Si are si dragoni laughing.

| Elide explică (pentru Sn4k3):

Mama l.ai vazut pe tot, mersi pentru sfat incep sa ma uit din seara asta, eu de obicei din primul episod imi dau seama daca imi place sau nu.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Elide):

Te sfatuiesc sa nu te iei dupa primul episod. S-ar putea sa-ti placa, dar s-ar putea si sa nu sau sa te plictiseasca un pic cat prezinta personajele si restul (in cazul meu), dar iti zic eu ca merita.