| DeeaDiDi123 a întrebat:

Ați văzut serialul once upon a time?
Cum vi s-a părut?

6 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

E un serial care pe mine m-a captivat, sunt unele seriale care te cam plictisesc, dar sunt altele care te captiveaza si nu te lasa sa pleci din fata calculatorului. In concluzie l-as recomanda, dar parerile pot fi diferite. Oricum mie imi plac serialele astea mai cu vrajitori, S.F. Ti-as recomanda si Cartea Pierduta a Vrajitoarelor si Materiile Intunecate

| Brizbriz a răspuns:

OBOSITOR
dupa vreo 3 sezoane, "problema" e absolut aceeasi (unii aici, altii dincolo si tot timpul la "limita" se "rezolva" problemele)

deci a fost bun primul sezon si jumatate din al doilea, dupa aia a devenit same sheet all the time

| Strwberrs a răspuns:

Mi se pare interesting.

| Trixt3r a răspuns:

Eu am rezistat doar 3-4 sezoane, incepuse sa-mi pare prea predictibil.

| Vasile2003 a răspuns:

Te plictisești după 2-3 sezoane ....nu are o acțiune care sa te tina prea tare captivat

| denisse1999 a răspuns:

Mie mi-a placut. Daca iti plac basmele te atrage. Mi-am reamintit de multe basme. Va recomand si o carte-Sotie de poveste-Olga Grushin - o cenusareasa interpretata