| AnnaMariaaa a întrebat:

S-a uitat cineva la serialul Once upon a time? Cum este, meritat vazut? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Yukimy556 a răspuns:

Eu l-am vazut.Primele episoade nu sunt extraordinare dar după aceea începe sa devină interesant deoarece apare din ce in ce mai multă acțiune si mai multe personaje.Este vorba despre un oraș care era plin de personaje din diverse povesti clasice.Acestia au fost blestemati sa treacă din lumea de poveste in lumea oamenilor, dar când aceștia au trecut in lumea oamenilor si-au pierdut toate amintirile si au uitat ceea ce erau cu adevărat(asta făcea parte din blestem). Sunt, multe de spus despre acest serial deci daca esti curios ai putea sa te uiti deoarece este posibil sa-ti placa.Mie mi-a plăcut big grin funda?

1 răspuns:
| Melymonade a răspuns:

A văzut primul episod, sincer nu prea mă pasionează.