| patricCia a întrebat:

Au dat pe ProTv de vreo doua ori un film in care era un baiat ( mai mare de vreo 20 de ani ) care practica luptele ( lupte mixte cred, ceva de genu') si avea o prietena blonda, un frate Charlie, iar mama lui nu voia ca el sa se mai lupte. El se antrena cu un negru. Spre sfarsitul filmului, se organiza in oras un fel de campionat de lupte ( nu ceva oficial, gen campionatul national, ceva organizat de ei ), iar rolul campionului era jucat de acelasi actor care a jucat in Twilight, in rolul partenerului Victoriei ( cel cu care s-a luptat Edwuard Cullen, pentru a o salva pe Bella...) si de data asta, campionul a pierdut, fiind descalificat si cei doi au inceput sa se lupte in afara campionatului ( se luptau deoarece campionul i-a bagat in spital cel mai bun prieten al baiatului) si pana la urma baiatul a castigat. Stiti cumva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| andreyrey619 a răspuns:

Filmul se numeste Never Back Down;, e super tare

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never back down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never back down prea tare faza cand a primit pe telefon video cand la batut pe ala "yeeaahh, o sorry"

| spot a răspuns:

Practicau MMA - mixed martial arts. TaeBo, MuayThai si Kickbox... :-> si eu am practicat mma destul de mult timp. ce mai dureau extensiile. sad