| anonim_4396 a întrebat:

Bă, unde găsesc Ep. 2 Sez.1 din Game of Thrones. E puțin ciudat, pentru că sunt fată, da' am văzut primul episod și vreau să văd ce se întâmplă. Nu pot să aștept până o să cumpăr sezonul, trebuie să-l văd acu'! Bă, vă rog mult. Dau fundă sau... înțelegeți intenția.
Probabil am greșeli de ortografie, da' îmi e mult prea lene să le verific...

10 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da bă! Ştiu eu!
Ce dai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Îți dau fundă, coa*e.

| mudokins78 a răspuns (pentru cami1626):

Nu pot fi vizionate pe website-ul ăsta jalnic, 10000 de reclame şi după ce te saturi, la urmă îţi dă şi ţie în final, să vezi ceva.

| Sn4k3 a răspuns (pentru mudokins78):

Ia-ti adblock ca asa e pe toate site-urile.

| mudokins78 a răspuns:

Eu nu am nevoie să văd online!
Am 50 terabite spaţiu de stocare.
Am peste 6000 de filme!

| Sn4k3 a răspuns (pentru mudokins78):

laughing, bine de tine. Ti-am zis de adblock ca sa nu mai zici de site-uri ca sunt jalnice din cauza reclamelor.

| mudokins78 a răspuns (pentru Sn4k3):

Am adblock peste tot. Tel. Tv. PC. Lp. Tb. Peste tot hakăre.

| Sn4k3 a răspuns (pentru mudokins78):

Pai si de ce tot te plangi de reclame laughing))? Ca si eu am si apar doar vreo 2-3 maxim.

| mudokins78 a răspuns (pentru Sn4k3):

Nu merge bine pirateria