| An0NyOmY a întrebat:

Bakugan.
Pentru cei care se uita la bakugan am intrebarea aceasta.
De ce isi tot schimba ceilalti bakugani.
Ce se intampla de exemplu cu praiest ala sau al doilea bakugan ce ii au fiecare.
Sa imi explice cinevabig grin
Cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AxyTM a răspuns:

Am urmarit o vreme FOARTE mult bakugan toate trei seriile.
Nu stiu ce sa zic, banuiesc ca datorita faptului ca exista doar un bakugan suprem sau care trebuie sa fie suprem. Acel bakugan este menit sa fie Drago a lui Den. Daca ceilalti si-ar pastra bakuganii ar trebui sa evolueze si sa fie la fel de tari ca Drego... ceea ce nu ar fi corect.
Ce se intampla cu ceilalti bakugani care nu mai sunt parteneri... cred ca raman in Noua Vestroia.
Sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune.

| Vlandrei411 a răspuns:

Bakuganii luptatorilor sunt transformati in stane de piatra