| Smileee607 a întrebat:

Blake Lively sau Leighton Meester?

Răspuns Câştigător
| g3orgianna21 a răspuns:

Leighton Meester, e super fashion dar si Blake Lively merge, totusi o prefer pe Leighton Meestertongue

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Niciuna.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Amandoua se imbraca bine, mai ales in Gossip Girl, dar Blake se imbraca mai bine, in viata reala si a fost votata si cea mai frumoasa femeie din lume. Oricum, mie imi plac amandoua foarte mult, dar daca ar fi sa aleg as zice Blake Lively

| ღChloeeღ a răspuns:

Amandoua sunt niste actire apreciate, iar Leighton e si cantareata laughing Dar imi place mai mult de Blake deoarece rolu lui Serena are priza la public.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Leighton Meester :X

| Laura1402 a răspuns:

Bake Lively.

| Andrew1010 a răspuns:

Amundoua

| hucom1 a răspuns:

Leighton Meester