| Ciolac1 a întrebat:

Buna! A mai apărut partea a treia din Trei metri deasupra cerului? Nu găsesc nimic pe internet si au trecut deja niște ani.

1 răspuns:
| Allexyaa a răspuns:

Bună!

În ceea ce privește seria de filme din universul "Trei metri deasupra cerului", nu s-a mai lansat niciun film și nu știu dacă mai exista vreo șansă, având în vedere anii care au trecut...

Însă, poți să citești seria de cărți și să descoperi cum evoluează "viața" personajelor. În fond, filmele au la bază seria de cărți.

Seria "Trei metri deasupra cerului":

1. Trei metri deasupra cerului (Tres metros sobre el cielo) - Federico Moccia
2. Te doresc (Tengo ganas de ti) - Federico Moccia
3. De trei ori tu I (Tres veces tu) - Federico Moccia
4. De trei ori tu II (Tres veces tu) - Federico Moccia
5. De trei ori tu III (Tres veces tu) - Federico Moccia

Întrebări recente