| mihaelaalol a întrebat:

Buna all!
as vrea daca se poate multe filme:comedii, horror si de la disney(difuzate anul asta pe disney channel)
fundita pentru cele mai multe!happy

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

O sa iti spun cateva de care imi mai aduc aminte.

Comedii : American Pie, Singur acasa, Masca, Big Momma, Scary Movie 4.

Horror: After Life, Diary Of Death, Friday the 13th, Jennifer's body, Knowing, My Bloody Valentine, Night Of the creep, Open House, Saw, Scary Movie, Seed Of Chucky, The grudge 3, The Unborn, Wrong Turn 3.

Disney: Felinele (toate partile), HSM (toate partile), Al 13-lea an, 16 dorinte, Another Cinderella Story.

Cam atat stiu, sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| iepurica_4400 a răspuns:

Pe www.filmede10.ro este o sectiune dedicata filmelor disney

| Alexoutza a răspuns:

Buna! Eu as putea sa iti fac o lista cu 1.000 de filme dar ca sa nu o lalai, iti recomand site-ul:http://www.cinemagia.ro/.Acolo gasesti o groaza de filme de toate felurile si din toate categoriile.Bafta!

| mihaelaalol explică:

Hai pa,! eu vroiam pentru sora mea, filmele alea!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Irinuca credeam ca ai 10 ani dar acum mi-am dat seama ca ai 9! Peace!

| AlexandraPunct a răspuns:

Comedii:singur acasa 1 2 3 big mama 1 2 masca West of Brooklyn Casi divas Misconceptions The Brothers Bloom he Accidental Husband Man of Her Dreams A Colbert Christmas: The Greatest Gift of All!, Extreme Movie, Angus, Thongs and Perfect Snogging
horror:1. Scream 4 2. Insidious 3. Let Me In 4. Saw: The Final Chapter 5. Chain Letter 6The Human Centipede 7Blood Creek 8. Paranormal Activity 2

disney:16 dorinte, MAGICIENII DIN WAVERLY PLACE filmul, hsm 1 2 3 felinele 123 vraji gemenele 1 2 al 13-an Proiectul Mercury TinkerBell şi comoara pierdută Renasterea lui Pete Alba ca Zapada Programul de protecţie al prinţeselor Perfectiune virtuala Orasul Halloween 1.2 Geniul Camp Rock 1, 2 Cadetul Kelly