| Raluu_5695 a întrebat:

Buna all! Imi zice'ti va rog frumos niste korean dramas (muzicale, cu trupe de muzica unde canta...etclaughing) mersi:* FUNDA

3 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

You're beautiful e un serial coreean superb! Trebuie neaparat sa te uiti.o formatie formata din 4 baieti. unul trebuie sa plece dar tipul ala va fi inlocuit cu sora lui geamana si incearca sa pastreze secretul dar unul din ei afla si o ajuta la pastrarea secretului ei, desi e cam intepat si mofturos. apoi toata formatia afla ca e fata si toti se indragostesc de ea, dar va fi cu primul care afla, tipul cinic.

| danutznik a răspuns:

Gasesti mai multe pe www.viki.com, pe www.mysoju.com, ypu're bautiful, secret garden, 200 pounds of beauty, The 1st Shop of Coffee Prince, Personal Preference,
Boys Before Flowers, playfull kiss, nu sunt neaparat muzicale dar sunt foarte frumoase;) fundita

| danutznik a răspuns:

You're beautiful*