| Ancutza23 a întrebat:

Am 2 intrebari legate de desenul animat "Viata cu Louie" :

1.Care sunt replicile voastre preferate?

2. Din ce episod e replica : "Louie, ia-ti familia si fa 3 ture!"?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Mie unul imi place atunci cand tatal lui spune "te-am auzit",pe asta o ti nminte si acum, dar tin minte ca avea niste replici care ma faceau sa ma tavalesc pe jos cand eram si eu mai micbig grin, iar la a doua intrebare replica aceea e din episodul In spatele oricarui antrenor bun.si acum imi amintesc cum ma uitam cu zambetul pe buze la acest serial cand eram si eu mai mic big grin.pacat ca nu se ma ifac desene ca asta(acum sunt numai din astea violente si cu jigniri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Replici preferate? Prea multe! Si toate apartin lui Andy! Mai ales colindul de Craciun in varianta lui la "In a 12-a zi de Craciun...".

2. E din episodul asta: http://www.youtube.com/watch?v=lF_A8VOsVgE&feature=related
(la sfarsit de tot)
sau varianta asta e dementa! (tot la sfarsit)
http://www.youtube.com/watch?v=xy2r276eL40

E printre desenele mele preferate, chiar primul in lista as putea sa zic!