| Larisa_Haiduc_2000 a întrebat:

Am cateva intrebari pentru cei care urmaresc the vampire diaries. Cand o sa apara Phoebe Tonkin in serial? Si ce rol va avea?
Si ce o sa se intample cu Stefan Salvatore? ( Sunt doar la sezonul 2 )

Răspuns Câştigător
| ellenna321 a răspuns:

Nu stiu exact episodul, dar cred ca in sezonul 4. si va fi o fata varcolac, de vita nobila, prietena cu tyler si caroline va fi geloasa pe ea.si prin episodul 18 sau ceva de genul facr sex cu klaus si vor avea o fetita, hope. ( in the originals)( eu sunt la zi, la sezonul 6). Asa, in sezonul 6, stefan si caroline se cam indragostesc unul de celalat, mama ei moare, isi opreste umanitatea si il obliga si pe el. Fac sex. Dupa apare mama lui stefan, ii reporneste umanitatea si el o reporneste pe a ei.