| Alexandra0806 a întrebat:

Am incercat sa downloadez pe mai multe sitt-uri Movie Maker, dar nu merge! Ma puteti ajuta? Dau fundita! Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Descarca Windows Essentials, si de acolo selecteaza sa se instaleze doar Movie Maker. Este cea mai noua si mai buna versiune.

| ciprian1997 a răspuns:

Pai in mod nomal daca ai windows xp il ai in start>>all programs>>movie maker.

| Johnny29 a răspuns:

Iti pot recomanda Cyberlink Power Director e mult mai bun si mai avansat dar si simplu de folosit.bafta.