| Cătălina1115 a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutor!
Am văzut acum ceva timp un film cu Jackie Chan, din ce țin eu minte care se asemăna cu Spionul din vecini, parca era cam aceeași idee, doar ca el parca era bona pentru copiii aceștia, si tatal lor era ceva... avea o camera secreta care se debloca cu un cântec, pe care îl învățase când era mic. Și in camera respectiva era ceva prețios, nu mai țin minte exact si voiau ceva ruși chestia aia. Sper ca ați înțeles ideea. Știți cum se numește filmul? Dau funda!

2 răspunsuri:
| AndreiDV12345 a răspuns:

Salut, îmi aduc aminte de film. E super amuzant, ca majoritatea filmelor făcute de el. Se numea SPIONUL DIN VECINI, numele original in engleza THE SPY NEXT DOOR. Sper sa te distrezi vazândul din nou?

| Cătălina1115 explică (pentru AndreiDV12345):

L am văzut mai devreme, și nu e ăsta, spionul din vecini e cu el care e împreuna cu mama la copii, și vin tot așa ceva ruși după un cip